Risinājumi

Elektropatēriņa ekonomijas risinājumi


Kontrolieris KESECO ULTRA elektrības patēriņa samazināšanai visā tīklāKESECO ULTRA

Izdevīgi: Elektrības patēriņa samazinājums līdz 18%!


Vairāk info:

KESECO ULTRA apraksts lv  
KESECO_ULTRA_catalog_eng         
KESECO_ULTRA_technology overview_en 

Testi:

TGM_Independant_Performance_Report_en   
TUV_Independant_Performance_Report_en
SGS_Independant_Performance_Report_en    

Piedāvājam veikt iekārtu testēšanu!

  

GDOG - Elektrības patēriņa monitorings Attēlu rezultāti vaicājumam “latvija”

GDog ir neliela, gudra ierīce, ko uzstāda uzņēmumā, birojā, privātmājā vai dzīvoklī. Vienkārši, ātri un bez vadiem. 

Telefonā, planšetē vai datorā - no jebkuras vietas, kur ir pieejams internets, jums būs pieejama informācija par:

 lietderīgajiem un nelietderīgajiem elektrības tērētājiem,

 elektroiekārtu un inženiertīklu bojājumiem,

 iekārtu darba laikiem un dīkstāvēm ražošanas uzņēmumā, kā arī nosūtīs brīdinājumus uz e-pastu vai SMS telefonā.


Ietaupi! Iekārta palīdz lietderīgi izmantot energoresursus, atpelnot ieguldījumus īsā laikā!

Universāls kontrolieris ComEC elektrības patēriņa samazināšanai

Elektrības patēriņa samazināšanas kontrolieris ComEC regulē tīkla spriegumu ar samazinājumu 20V vai 23V robežās. Piemēram, ja tīklā vidējais spriegums ir 230V, tad ar kontrolieri ComEC to var samazināt līdz 207V, kas nepārsniegs pieļaujamās 10% tīkla sprieguma svārstību robežas arī bez šādas iekārtas izmantošanas. Šāds samazinājums neradīs nekādus traucējumus elektroierīču darbībā un atkarībā no tīklā esošajiem elektropatērētājiem dos papildu ekonomiju vidēji 10% un paildzinās elektroierīču darbības laiku. Ja objektā ir paaugstināts spriegums, tad pazeminājumu var veikt lielāku un ekonomijas % arī būs lielāks. Paaugstināts tīkla spriegums palielina jūsu elektroizmaksas un papildus noslogo elektroierīces, samazinot to darbības laiku. Sprieguma pazeminājumu var ērti regulēt iekārtas displejā pēc nepieciešamības, kā arī saņemt sprieguma V, slodzes A, cosφ, kW, patērēto un ietaupīto kWh rādījumus par dienu, nedēļu, mēnesi uz ekrāna un online datorā.


Vairāk info:

ComEC apraksts


   ComEc 

  

Lielākie klienti: STATOIL, McDonalds, Israel Electric Corporation, Costcutter Supermarkets, DP World, Hotel Alpendorf, Beaverbrooks Retail Store - ekonomijas rādītāji no 9-18%.


Piedāvājam veikt iekārtu testēšanu!Kontrolieris LEC elektrības patēriņa samazināšanai apgaismojuma sistēmās


Darbības princips: elektroenerģijas taupīšanas pamatā ir starpība starp elektroapgādes tīkla spriegumu un faktiski nepieciešamo darba spriegumu gāzizlādes spuldzēm. Standarta tīkla spriegums ir 230V, bet gāzizlādes spuldžu optimāla darbība pēc aizdedzes laika var tikt nodrošināta sākot jau no 195V. Tieši šī starpība, kas ir starp tīklā piegādāto un spuldzēm faktiski nepieciešamo spriegumu, dod iespēju ekonomēt. Piedāvātie gaismas kontrolieri pēc uzstādītā aizdedzes laika nodrošina precīzi samazinātu spuldzēm nepieciešamo spriegumu. Samazinot sprieguma slodzi, papildus tiek veicināta spuldžu un droseļu darba stundu paildzināšana, kā arī papildus kontrolieri veic sprieguma stabilizāciju tīklā. Spuldžu gaismas atdeve tiek samazināta minimāli. Kontrolieri tiek pieslēgti tikai apgaismes tīkla daļai, tādējādi to darbība neietekmē citu patērētāju iekārtu darba spriegumu un funkcionalitāti. Iespējama iekārtu attālināta vadība. Iekārtas var izmantot visa veida gāzizlādes spuldzēm ar elektromagnētiskajām droselēm: dienas gaismas, metālhalīda, augstspiediena, zemspiediena, nātrija, dzīvsudraba, kā arī gaismas reklāmas stendos!

 

Izdevīgi! Elektrības patēriņa samazinājums līdz 35%!

 


LEC instalācija


Vairāk info:

Smart LEC short info
Kontrolieris SinuMec elektrības patēriņa samazināšanai elektromotoriem


Darbības princips: elektroenerģijas taupīšanas pamatā ir starpība starp pieslēgto un ražošanas iekārtu motoriem faktiski nepieciešamo darba strāvu. Piemēram, ražošanas iekārtās, tādās kā transportēšanas lentas, konveijeri vai eskalatori, to motoriem patstāvīgi tiek pievadīta maksimālā motora patērētā jauda, neņemot vērā vai attiecīgajā brīdi ir vai nav to noslogojums. Iekārtas automātiski regulē jaudas padevi un uz motoru tiek novadīta tikai tā jauda, kas ir nepieciešama. Iekārtas papildus darbojas arī kā soft starteris. Tas nodrošina motora noslodzes samazinājumu, kas, savukārt, paildzina tā ekspluatācijas laiku. Iespējama iekārtu attālināta vadība.


Izdevīgi!   Elektrības patēriņa samazinājums līdz 25%, reaktīvās jaudas, motoru karšanas, reaktīvās jaudas samazinājums, papildu ekonomija motoru apkalpošanā līdz 15%.

 


SinuMec instalācija

Vairāk info:

SinuMec descriptionPiedāvājam veikt iekārtu testēšanu! 

Oficiālais izplatītājs Latvijā SIA Viridi Lux. Lai saņemtu plašāku informācijas par šiem risinājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums:   
+371 27086979, +371 29247257 vai info@viridilux.lv  
+371 27086979 info@viridilux.lv