Risinājumi


Piedāvājam ļoti kvalitatīvu produkciju no tādiem ražotājiem kā CREE, BridgeLux, Nakamichi, Samsung, Nichia, Mean Well u.c. 
Garantijas laiks no 5 līdz 10 gadiem.

LED raksturojums: 

-darbības laiks bez nozīmīga apgaismojuma samazināšanās līdz 130000h,
-augsta krāsu izšķirtspēja (CRI 70 līdz 90R), 
-liela triecienizturība,
-ātra ieslēgšanās (arī aukstā laikā),
-nav UV starojuma un gaismas pulsēšanas efekta, kas nogurdina redzi,
-maza siltuma atdeve, 
-iespēja regulēt apgaismojuma intensitāti (dimmēt),

-zemas apkalpošanas izmaksas.


Plašs produkcijas klāsts pieejams uz vietas noliktavā, kā arī ir iespēja pasūtīt jebkura veida interesējošu LED apgaismojumu: gaismekļus, lampiņas, moduļus, lentas, barošanas blokus utt. 

Ātra piegāde no Eiropas.

Veicam apgaismojuma projektēšanu DIALux programmā. 

Nodrošinām montāžu.

Kvalitātes kontrole un sertifikācija atbilstoši ES prasībām: CE (LVD, EMC), RoHS. 

LED apgaismojuma energopatēriņa efekts ir 2-3 reizes labāks par standarta augstspiediena nātrija/ metālhalīda (NA/MH) apgaismojumu. Tā kā LED atšķirībā no standarta (NA/MH) apgaismojuma ir iespējams regulēt gaismas intensitāti (dimmēt) , tad ekonomiju var palielināt vēl līdz pat 30% !

LED ieviešanas investīciju atmaksāšanās laiks vidēji 2 gadi, bet objektos ar intensīvu apgaismojuma izmantošanu - tikai pusgads!

Izdevīgi! Elektrības patēriņa samazinājums līdz 85%! Konkurētspējīgas cenas!


 

LED FLOOD  LED lampaLED lampa LED tube LED lampa LED lampa 


 
Sūtiet pieprasījumu un mēs Jums piedāvāsim labāko risinājumu šajā jomā! 

LED gaismekļi ar solārajiem paneļiem teritoriju, ielu, parku apgaismojumam no Photinus GmbH&Co KG

Nodrošina apgaismojumu tikai no saules paneļu fotoelementiem. Teritoriju, ielu un parku apgaismojumam. Pateicoties vertikālajam 360 grādu saules paneļu fotoelementu novietojumam un īpaši izstrādātajai visas sistēmas konfigurācijai, tiek nodrošināts nepārtraukts apgaismojums līdz 2 naktīm pat sliktos (apmācies, lietains, migla) laika apstākļos. Ziemas laikā vertikālā konstrukcija nodrošina saules paneļu aizsardzību pret apsnigšanu.


photinus mercur photinus aron photinus alara photinus mara photinus worksun

Vairāk info:

http://www.photinus-lighting.at/


MAGNĒTISKĀS INDUKCIJAS apgaismojums

Indukcijas lampas darbības principa pamatā ir elektromagnētiskā indukcija un gāzizlāde, kuras rezultātā rodas redzamā gaisma. Indukcijas lampa sastāv no trim galvenajām daļām: gāzizlādes caurules, kuras iekšējā virsma pārklāta ar luminoforu (sintētiska viela, kas spēj spīdēt, ja tai tiek pievadīta enerģija); magnētiskā gredzena jeb kodola (ferīta) ar indukcijas spoli; elektroniskā balasta (augstfrekvences sprieguma ģenerators). Indukcijas lampā magnētiskais gredzens novietots ap cauruli.

indukcijas kompaktā lampa  Indukcijas lampas GL tips indukcijas lampa ar balastu indukcijas lampa high bay indukcijas prožektors indukcijas ielas gaismeklis 

Ir divu veidu indukcijas lampas: 

1. Indukcijas lampas ar atsevišķu balastu 
2. Indukcijas lampas ar iebūvētu balastu

Indukcijas lampu raksturojums:

 ilgs darbības laiks - 100 000 darba stundas ar atsevišķu balastu, 60 000 darba stundas ar iebūvētu balastu
 augsta lumenu efektivitāte uz vienu vatu (80Lum/W)
 augsts gaismas plūsmas daudzums, pat pēc ilgstošas darbības  60 000 darba stundām saglabājas vairāk kā 80% no sākotnējā līmeņa  
 mazs izdalītā siltuma daudzums (2-5%)
 momentāna ieslēgšanās/izslēgšanās – ievērojama priekšrocība salīdzinājumā ar dzīvsudraba un nātrija lampām, kurām nepieciešams uzsilšanas/atdzišanas laiks (5-15 minūtes)
 augsts krāsu redzamības indekss >80(Ra) – labvēlīgi ietekmē krāsu uztveri 
 plašs jaudu spektrs (15-300W)
 augsta energoefektivitāte (pie vienāda apgaismojuma daudzuma patērē 1,5-2 reizes mazāk elektroenerģiju nekā nātrija lampas (HPS), 3 reizes mazāk nekā dzīvsudraba lampām (DRL), 7 reizes mazāk nekā kvēlspuldzes)
 plašs krāsu temperatūru diapazons (2700-6500К) – no silti baltas līdz dienas gaismai – ļauj izvēlēties optimālu krāsu, atkarībā no apgaismojuma prasībām 
 mirgošanas un stroboskopiskā (gaismas vibrēšanas subjektīvā uztvere) efekta neesamība, kas tiek panākta, izmantojot kvalitatīvu elektronisko balastu, kas veido spriegumu ar darba frekvenci 190-250 kHz. Rezultātā tiek radīta komfortabla darba vide 
 augsts elektroniskā balasta lietderības koeficients – vairāk kā 0,95
 zema lampas uzsilšanas temperatūra – zemāka par 85°С
 iespējams regulēt gaismas plūsmu 30-100% robežās no nominālās vērtības 
 stabila gaismas plūsma pie dažādām apkārtējās vides temperatūrām, droša ieslēgšanās zemās temperatūrās līdz pat 40°С, pie pozitīvām temperatūrām lampas ieslēdzas un pārslēdzas momentāni. 
 videi draudzīgs: satur pavisam nelielu dzīvsudraba daudzumu cietā stāvoklī, ko var atdalīt un nodot otrreizējai pārstrādei. Dzīvsudraba tvaiku daudzums ir 2 reizes mazāks nekā parastajā dienas gaismas lampā, jo indukcijas lampās tiek izmantots amalgams (dzīvsudraba un citu metālu sakausējums)
 zemas apkalpošanas izmaksas (tikai tehnoloģiskā apkope).

Vairāk info:

Magnētiskās indukcijas lampas

Lai saņemtu plašāku informāciju par šiem risinājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums: +371 27086979, 371 29247257 vai info@viridilux.lv.
+371 27086979 info@viridilux.lv