Siltumsūkņi un citi apkures veidi

Siltumsūkņi - dabas enerģijas avots

Izmantojot dabā esošos resursus, iespējams iegūt alternatīvu enerģiju. Siltumsūkņi sekmīgi konkurē ar tradicionāliem apkures un karstā ūdens nodrošināšanas veidiem, tādiem kā gāze, granulas un elektrība. Neaizvietojami pilnībā automatizēta procesa nodrošināšanai. Vienu siltumsūkni var izmantot gan siltuma nodrošināšanai, gan dzesēšanai.

Piedāvājam dažāda veida siltumsūkņus no ražotāja ALPHA INNOTEC: zeme/ūdens/gaiss – ūdens.
Gaiss – gaiss tipa siltumsūkņi, kondicionieri no ražotāja Daikin, Panasonic, LG u.c. 
Katram klientam individuāli piemeklēts risinājums!

PIEPRASIET LABĀKO CENU!

Vairāk info:

Nodrošinām montāžu un apkopi!

KAPILĀRĀ APKURES UN DZESĒŠANAS SISTĒMA BEKA

Kapilārā apkures un dzesēšanas sistēma BEKA ar kapilāro caurulīšu paklājiem ļauj ātri un efektīvi vienlaicīgi atrisināt ne tikai apkures un dzesēšanas problēmas, bet arī silto grīdu izbūves augstuma un konstrukciju slodzes problēmas. Kapilārā apkures sistēma – ļoti elastīgs risinājums: to var izmantot ne tikai grīdu, bet arī sienu vai griestu apkures sistēmai.

Kapilāro paklāju pamatne – slēgta sistēma, kas sastāv no tievām caurulītēm. Aukstais vai siltais ūdens plūst pa šo tīklu un silda vai dzesē virsmas, kas savukārt nodod siltumu vai vēsumu telpai ļoti vienmērīgi starojuma veidā un ar konvekciju, bez trokšņiem un caurvēja. Šādā veidā radītais telpas klimats ir ļoti patīkams un veselīgs.

Kapilārā apkure (dzesēšana) balstās uz paškontroles principu: siltā laikā saule pietiekami piesilda telpas, kurās ir uzstādīti lieli logi, un temperatūra izlīdzinās; mainoties laika apstākļiem, silto grīdu sistēma uzreiz pielāgojas. Kapilārā sistēma ir neaizvietojama, veicot ēku renovāciju, kad apkures un dzesēšanas sistēmas kompaktums kļūst par vienu no svarīgākajiem faktoriem.

Vairāk info:

Kapilārā apkures un dzesēšanas sistēma savienojumā ar siltumsūkņiem ir pats energoefektīvakais risinājums telpu apkurē un dzesēšanā!

Nodrošinām montāžu un apkopi!

APKURES PATĒRIŅA SAMAZINĀŠANAI UN GAISA APMAIŅAI DESTRATIFIKĀCIJAS VENTILATORI VENTS DRF

Destratifikatori ir paredzēti siltuma zudumu novēršanai un gaisa temperatūras vienmērīgai izlīdzināšanai telpā, samazinot griestu un grīdas temperatūras starpību līdz minimumam. 

Kā zināms, gaisa noslāņošanās rezultātā siltais gaiss telpā uzkrājas pie griestiem un tāpēc, lai cilvēka atrašanās līmenī (vidēji 1 m) nodrošinātu pietiekamu siltumu, ir jāpatērē liels daudzums papildus siltuma enerģijas. To var novērst, ja silto gaisu, kas sakrājies pie griestiem, novirza atpakaļ cilvēka atrašanās līmenī. Informācijai – katrā telpas augstuma metrā gaisa temperatūra paaugstinās vidēji par 1°C. Piemēram, lai 6 m augstā ēkā grīdas līmenī nodrošinātu vidēji 20°C, gaisa temperatūrai griestu līmenī jābūt vidēji 26°C.

Vairāk info:

VENTS destratifikatori Latvijā ir uzstādīti tādos objektos kā Schneider Electric Latvija, Cenu Klubs, Tehnika Auce, Valpro.

Piedāvājam veikt iekārtu testēšanu!

Atgūsti apkures siltumu ar energoefektīvajām un kompaktajām sienas ventilācijas iekārtām.

NOTEKŪDEŅU SILTUMA ATGŪŠANA AR DSS/BRIES UN MULTIVERT

Gandrīz visa enerģija, ko tērējam siltā ūdens uzsildīšanai, pēc ūdens izlietošanas tiek novadīta ar notekūdeņiem. Mēs piedāvājam atgūt līdz pat 63 % šīs enerģijas ar notekūdeņu siltuma atguves iekārtām – DSS/Bries Standart/Comfort VSHRU un Multivert.

Vairāk info:

Nodrošinām montāžu un apkopi!